אבלון אורגניקס מארז Avalon | קלאב פארם
איקון - סל קניות אבטחת אתר ראשי   |    אודות   |   מאמרים   |   יצירת קשר   |     מעקב הזמנות                                      התחבר | משתמש חדש | אורח/ת
לוגו - אתר קלאב פארם איקון - משלוח חינם
בקניה מעל 299 ₪ 
משלוח עד הבית חינם
איקון - שירות לקוחות
ליעוץ והזמנות
051-5566025
  • אבלון אורגניקס מארז רולר דו צדדי ואבן גוואשה העשויים רוז קוורץ Avalon
  • אבלון אורגניקס מארז רולר דו צדדי ואבן גוואשה העשויים רוז קוורץ Avalon
  • אבלון אורגניקס מארז רולר דו צדדי ואבן גוואשה העשויים רוז קוורץ Avalon
  • אבלון אורגניקס מארז רולר דו צדדי ואבן גוואשה העשויים רוז קוורץ Avalon

אבלון אורגניקס מארז רולר דו צדדי ואבן גוואשה העשויים רוז קוורץ Avalon

1 יחידות (139.90 ₪ ליחידה)
מק"ט מוצר: 7290018830192
139.90 ₪
159.90 ₪
למה לקוחות קונים אצלנו
  • קניה מאובטחת
  • שירות לקוחות מנצח


אבלון אורגניקס מארז רולר דו צדדי ואבן גוואשה העשויים רוז קוורץ Avalon

 

מנקים את הפנים ביסודיות. מומלץ למרוח על הפנים, 4-5 טיפות שמן אנטי אוקסידנט ויטמין C או סרום ויטמין C של אבלון אורגניקס, יחד עם 2 טיפות שמן ויטמין E32,000 IU של ג'ייסון, להחלקה טובה יותר של הרולר על העור. בוחרים את האיזור הרצוי, מגלגלים את הרולר בעדינות ממרכז הפנים החוצה וללא הפעלת לחץ על העור.

 

רולר: חוזרים על הפעולה 3-6 פעמים תוך הרמת הרולר בכל פעם. לאזור המצח: מגלגלים ממרכז המצח כלפי חוץ ומקו השיער אל האוזן. לאזור העיניים: בעזרת הגלגלת הקטנה מגלגלים מהאזור העדין שמתחת לעיניים ומפינת העין אל האוזן. לאף, לשפתיים ולסנטר: מאזור האף כלפי חוץ אל האוזן ולאחר מכן מהשפתיים החוצה. מהסנטר מגלגלים לכיוון האוזן על אזור עצם הלסת. לקו הלסת והצוואר: לשימוש מהסנטר למעלה לכיוון הלחיים או מהסנטר לכיוון עצם הבריח ולאחר מכן על גבי הצוואר.

 

אבן גואשה: מנקים את הפנים ביסודיות. מומלץ למרוח על הפנים, 4-5 טיפות שמן אנטי אוקסידנט ויטמין C או סרום ויטמין C של אבלון אורגניקס, יחד עם 2 טיפות שמן ויטמין E32,000 IU של ג'ייסון, להחלקה טובה יותר של האבן על העור. בוחרים את האזור הרצוי בפנים ומחליקים את האבן בעדינות ממרכז הפנים החוצה וללא הפעלת לחץ על העור. חוזרים על הפעולה 3-6 פעמים תוך הרמת האבן בכל פעם.

               

הוראות שימוש:
רולר רוז קוורץ: מנקים את הפנים ביסודיות. מומלץ למרוח על הפנים 4-5 טיפות שמן אנטי אוקסידנט ויטמין C או סרום ויטמין C של אבלון אורגניקס, יחד עם 2 טיפות שמן ויטמין E32,000 IU של ג'ייסון, להחלקה טובה יותר של הרולר על העור. בוחרים את האזור הרצוי, מגלגלים את הרולר בעדינות ממרכז הפנים החוצה וללא הפעלת לחץ על העור. חוזרים על הפעולה 3-6 פעמים תוך הרמת הרולר בכל פעם. לאזור המצח: מגלגלים ממרכז המצח כלפי חוץ ומקו השיער אל האוזן. לאזור העיניים: בעזרת הגלגלת הקטנה מגלגלים מהאזור העדין שמתחת לעיניים ומפינת העין אל האוזן. לאף, לשפתיים ולסנטר: מאזור האף כלפי חוץ אל האוזן ולאחר מכן מהשפתיים החוצה. מהסנטר מגלגלים לכיוון האוזן על אזור עצם הלסת. לקו הלסת והצוואר: לשימוש מהסנטר למעלה לכיוון הלחיים או מהסנטר לכיוון עצם הבריח ולאחר מכן על גבי הצוואר. אבן גוואשה: מנקים את הפנים ביסודיות. מומלץ למרוח על הפנים 4-5 טיפות שמן אנטי אוקסידנט ויטמין C או סרום ויטמין C של אבלון אורגניקס, יחד עם 2 טיפות שמן ויטמין E32,000 IU של ג'ייסון, להחלקה טובה יותר של האבן על העור. בוחרים את האזור הרצוי בפנים ומחליקים את האבן בעדינות ממרכז הפנים החוצה וללא הפעלת לחץ על העור. חוזרים על הפעולה 3-6 פעמים תוך הרמת האבן בכל פעם

דגם אבלון אורגניקס מארז רולר דו צדדי ואבן גוואשה
מק"ט מוצר 7290018830192
שם יצרן אבלון אורגניקס
תכולה 1 יחידות (139.90 ₪ ליחידה)
זמן אספקה 3 ימים